نرخ های لیزینگ آزاد می شود
نائب رییس انجمن لیزینگ گفت: این وعده داده شده که برخی محدودیت ها برداشته و نرخ های لیزینگ آزاد شود تا ما بتوانیم به بخش مسکن هم ورود پیدا کنیم.

لیزینگ و تقویت سهم بخش خصوصی
محمد هادی موقعی - دبیر کل انجمن شرکت‌های لیزینگ ایران امروز اقتصاد ایران درگیر مولفه‌هایی است که پردازش و توجه به آنان تضمین‌کننده دستیابی به راه‌حل‌های موثر خروج از بحران اقتصادی خواهد بود. این مولفه‌ها حول محورهایی است که عمدتا در تغییرات آینده اقتصاد کشور و نتایج و عواقب اجتناب ناپذیر ناشی از رفع تحریم‌ها و ورود به اقتصاد جهانی تاثیرگذار خواهند بود.
نایب رئیس انجمن لیزینگ:
لیزینگ؛ سومین صنعت تأمین مالی در جهان
ما بدون نیازسنجی و صرفا به خاطر نیاز دو بازار عرضه و تولید خودرو با صنعت لیزینگی که سالها از آن فاصله گرفته بودیم آشتی کردیم در حالیکه اگر نیازسنجی می شد و از لیزینگ در قد و قامت یک صنعت بزرگ جهانی استفاده می شد امروز از این صنعت در قالب شرکت هایی برای خرید قسطی خودرو یاد نمی شد.

لایحه قانون مالیات‌های مستقیم اصلاح شد
نمایندگان مجلس ایرادات شورای نگهبان به لایحه اصلاح قانون مالیات‌های مستقیم را رفع کردند. نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی پارلمان ایرادات شورای نگهبان به لایحه اصلاح قانون مالیات‌های مستقیم را مورد بررسی قرار دادند. وکلای ملت برای تامین نظر این شورا ماده ۹۷ قانون مالیات‌های مستقیم موضوع بند ۲۴ را اصلاح کردند که براین اساس مقرر شد درآمد مشمول مالیات اشخاص حقیقی موضوع این قانون که مکلف به تسلیم اظهارنامه مالیاتی هستند، به استناد اظهارنامه مالیاتی مودی که با رعایت مقررات مربوط تنظیم و ارائه شده و مورد پذیرش قرار گرفته باشد، خواهد بود.

لیزینگ اقتصاد نوین، قهرمان فوتسال جام رمضان
تیم فوتسال لیزینگ اقتصاد نوین در سومین دوره مسابقات فوتسال جام رمضان که از سوی هیأت فوتبال استان تهران در شب های ماه مبارک رمضان در سالن پردیس غدیر علوم دانشگاه انتظامی برگزار گردید، موفق شد پس از پیروزی بر حریفان خود در مراحل مقدماتی، نیمه نهائی و فینال، مقام قهرمانی این دوره از مسابقات را به خود اختصاص و جام زرین رمضان را از دست مسئولین حاضر در مراسم دریافت نماید.

مجمع عمومي عادي ساليانه انجمن شرکت های لیزینگ ايران برگزار شد
مجمع عمومي عادي ساليانه انجمن شرکت های لیزینگ ايران برای عملکرد سال 1393با حضور اکثریت اعضاء در تاريخ 30 تيرماه سالجاري در محل اتاق بازرگانی صنایع و معادن و کشاورزی ایران برگزار شد.

2 3 4 5 6 7 صفحه بعدی >>

کل بازدید: 145923

بازدید امروز: 74

بازدید این صفحه: 30277

افراد آنلاين: 5

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت برای انجمن شرکت های لیزینگ ایران (سال 1393) محفوظ می باشد.